095-566-34-08
shop.nikler@ukr.net
м. Одеса, вул. Семена Палія, 99Б
Меню

Обладнання для хімчистки салону автомобіля Mixon Tornador M-2010

Основні характеристика Tornador M-2010:

 1. Комплект: Ергономічна ручка з алюмінієвого сплаву зручна в роботі і вагою менше 1 кг, твердий пластиковий носик без підшипників і пластиковий бачок (1 л) - роблять Tornador простим у використанні. Ідеально підходить для домашнього використання.
 2. Сфера використання: Хімчистка стелі і салону авто (шкіра, велюр, тканину), килимків, пластика і важкодоступних місць в машині, а також колісних дисків. Можна використовувати в домашніх умовах при хімчистки домашніх килимів, диванів і інших поверхонь.
 3. Характеристики: Швидкість вільного обертання: 3000 об / хв. Витрата повітря: 75 л / хв. Витрата складу: 3,6 л / год. Вхід повітря: 1/4 ". Оптимальний тиск повітря: 6,2 бар. Вага: 0,67 кг.
 4. Принцип роботи: Пістолет використовує стиснене повітря для розпилення хімії, а конусоподібна насадка і наконечник створюють ефект "Торнадо", що дозволяє ефективно очищати більшість поверхонь.

Mixon Tornador M-2010 - Професійний апарат для хімчистки, що дозволяє при мінімальних витратах миючої речовини максимально швидко і ефективно очищати від забруднень будь-які поверхні - текстиль, пластик, шкіру, гуму і т.д. Він дозволяє з легкістю очищати навіть важкодоступні місця - повітроводи, місця стиків і вигинів, рельєфні поверхні і т.д. Апарат може застосовуватися як для локального видалення забруднень, так і для повної хімчистки салону. У Tornador M-2010 інтегрований вентиль регулювання тиску, автоматично зменшує або збільшує обсяг вхідного складу або повітря, в залежності від відстані сопла від оброблюваної поверхні. Після обробки поверхня залишається практично сухий.

Пристрій має два положення:

 1. Подача складу під тиском повітря - розчин миючої речовини під тиском подається на забруднену поверхню.
 2. Подача повітря, що дозволяє «вибивати» бруд з оброблюваної поверхні - ефект Торнадо, створюваний носиком всередині горловини апарату. Видалені з поверхні забруднення осідають в горловині, яка очищує її простим зануренням у воду і подачею повітря.

Щоб продовжити термін служби Tornador і забезпечити необхідну якість чищення, необхідно дотримуватися наступних інструкцій і рекомендацій:

 1. Користуйтеся лише рекомендованими складами - забороняється використання миючих засобів, які містять хлор.
 2. Уникайте використання надмірно високого тиску повітря - тиск понад 9 бар істотно прискорює знос горловини і внутрішніх трубок.
 3. Перед початком роботи необхідно ретельно пропилососити оброблювану поверхню.
 4. Не слід залишати прилад підключений до повітряної магістралі - користуйтеся зручним швидкознімним з'єднанням для відключення, коли робота закінчена або потрібна перерва.
 5. З метою виключення неконтрольованих витоків робочого розчину під час перерви роботи апарату, необхідно повернути клапан подачі хімії в горизонтальне положення.
 6. У Процесі роботи необхідно ретельно стежити за чистотою внутрішньої поверхні горловини. У разі забруднення, опустіть горловину на 5-7см в ємність з водою і скиньте бруд двома-трьома короткочасними натисканнями на курок.
 7. Після завершення всіх робіт необхідно відкрутити горловину і ретельно промити чистою водою всі робочі поверхні і елементи.
 8. Рекомендується установка маслоуловітеля в повітряну магістраль.

Принцип роботи пристрою:

 • Робочий тиск на вході має бути від 4,5 до 9,2 бар.
 • Якщо робочий тиск перевищує 8 бар, термін служби даного апарату може бути скорочений, більш того, це може привести до поломки обладнання.
 • Якщо робочий тиск менше 5 бар, то даний прилад не зможе виконати чистку в повному обсязі.
 • Рекомендоване тиск на вході 6,2 бар
 • Забороняється використовувати дане обладнання, якщо робочий тиск більше 9,2 бар.
 • Не кладіть цей прилад до того моменту, коли всі обертові частини зупиняться.
 • Не тримайте руки біля обертових деталей.

Миючий засіб:

 • Перед відкриттям бачка в апараті не повинно бути тиску повітря. Тільки після цього можна - заповнити бачок миючим засобом.
 • Рекомендується в якості миючого засобу використовувати очищувач салону Mixon M-760.
 • Миючий засіб необхідно розбавити з водою в пропорції, яку рекомендує виробник хімії.

Інструкція з експлуатації:

 1. Розбавляємо хімію для хімчистки відповідно до рекомендацій виробника і додаємо її в бачок Торнадора.
 2. Переконайтеся, що один кінець шланга підключений до повітряного компресора, а інший включений в нижнє різьбове з'єднання подачі повітря.
 3. Поверніть зелений реверсивний кран у вертикальне положення для подачі миючого засобу в бачок.
 4. Ніколи не направляйте насадку пістолета на кого-небудь (включаючи себе).
 5. Направте насадку на забруднену ділянку. Наносите хімію з відстанню 3-5 см до поверхні, зберігаючи кут між ними 90°С.
 6. Натисніть на курок пістолета до упору. Акуратно пройдіться пістолетом круговими рухами по оброблюваної поверхні.
 7. Залиште хімію на поверхні на 2-3 хвилини.
 8. Поверніть зелений реверсивний кран в горизонтально положення «тільки сушка», натисніть курок, і висушіть поверхню.
 9. Сушка проводиться з відстані 1-2 см, щоб пил не розліталася по салону, а збирался в носику Торнадора. Після того, як носик забився пилом, його потрібно опустити в чисту воду і включити Торнадор, щоб вся ця пил залишилася в воді.
 10. Якщо пістолет не знаходиться в режимі роботи, від'єднайте шланг від подачі повітря.

Чистка Торнадора після роботи:

 1. Після хімчистки бруд і хімічні речовини можуть залишатися в носику і всередині Tornador, тому його необхідно промити. Кран необхідно повернути горизонтально - подача повітря без хімії.
 2. Опускаємо носик в воду і продуваємо повітрям у воді 5-10 секунд. Потім дістаємо з води носик і теж кілька секунд продуваємо повітрям. Відкручуємо бачок з хімією.
 3. Підключаємо продувочний пістолет до повітря, повертаємо вентиль на Торнадор вертикально - подача хімії. Вставляємо обдувочной пістолет в трубку подачі хімії і продуваємо повітрям. Потім повертаємо кран в горизонтальне положення і знову продуваємо.
 4. Торнадор чистий!

Написати відгук

    Погано           Добре
 • 2500 грн.

 • Модель: M-2010
 • Доступність: В наявності
- +

Схожі товари