095-566-34-08
shop.nikler@ukr.net
м. Одеса, вул. Семена Палія, 99Б
Меню

Допоміжні матеріали для авто (мастики, антигравій)

Антигравій Mixon 950 1л

260 грн.

В наличии

Мастика Mixon 930 чорна 5кг

200 грн.

В наличии
Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)
Допоміжні матеріали для авто (мастики, антигравій)

Для кожного автолюбителя турбота про свій автомобіль – це не лише зовнішній вигляд, а й захист кузова від негативного впливу навколишнього середовища. Допоміжні матеріали для авто, такі як антигравій, мастика та інші спеціальні продукти стали незамінними помічниками у підтримці автомобіля у відмінному стані.

Антигравійні покриттяявляють собою захисний шар, який наноситься на кузов автомобіля та оберігає його від пошкоджень, спричинених камінням, гравієм та іншими дрібними матеріалами, що піднімаються під час руху. Це особливо актуально в умовах міської їзди, коли на дорогах присутня велика кількість сміття та щебеню. Антигравійні покриття мають високу стійкість до стирання, ультрафіолетового випромінювання та хімічних речовин, що дозволяє їм зберігати свої властивості протягом тривалого часу.

Мастики– це спеціальні склади, які використовуються для усунення пошкоджень на кузові автомобіля. Вони застосовуються для заповнення сколів, подряпин, невеликих вм'ятин, а також для герметизації місць з'єднання різних елементів кузова. Мастики мають відмінні адгезійні властивості і чудово зчіплюються з металевою поверхнею, що забезпечує довговічний захист від корозії і дає можливість створити рівну поверхню перед фарбуванням автомобіля.

Крім антигравію та мастики, ми також пропонуємо інші корисні товари для догляду за вашим автомобілем. У нашому асортименті є грунти, антикорозійні покриття, розчинники, шпаклівки та багато іншого. Всі ці товари допоможуть вам зберегти зовнішній вигляд автомобіля, запобігти пошкодженню та продовжити його термін служби.

Купуючи допоміжні матеріали на Nikler.com.ua, ви можете бути впевнені в якості запропонованої продукції. Ми співпрацюємо лише з надійними виробниками, чиї товари відповідають високим стандартам та вимогам автомобільної індустрії.

Бронюйте допоміжні матеріали на Nikler.com.ua вже сьогодні і забезпечте своєму автомобілю надійний захист і довговічність. Наш інтернет-магазин готовий запропонувати вам найкращі товари та послуги для вашого автомобіля.