095-566-34-08
shop.nikler@ukr.net
м. Одеса, вул. Семена Палія, 99Б
Меню

Розчинники, затверджувачі та очищувачі

Розріджувач Mixon R-650 0.9л

150 грн.

В наличии

Розріджувач Mixon Акрил 0,9л

160 грн.

В наличии

Розчинник Mixon R-647

95 грн.

В наличии
Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)
Розчинники, затверджувачі та очищувачі

Розчинники, затверджувачі та очищувачі - важлива складова в процесі лакофарбових робіт, а також у загальному збиранні та очищенні поверхонь від забруднень та нальоту. У цьому розділі ви знайдете широкий вибір якісних продуктів, призначених для використання у різних сферах.

Одним із найважливіших компонентів у процесі фарбування є розчинник. Він дозволяє розчиняти лаки, фарби та інші склади, що забезпечує кращу адгезію до поверхні та підвищує якість покриття. У нашому каталозі представлені розчинники різної концентрації для роботи з різними матеріалами та в умовах різної температури.

Затверджувачі - це спеціальні речовини, що додаються до лакофарбових складів для збільшення їх міцності та стійкості до зовнішніх впливів. У нашому асортименті ви знайдете затверджувачі різної марки та складу, здатні значно покращити властивості фарб та лаків, а також продовжити термін їхньої служби.

У розділі "Розчинники, затверджувачі та очищувачі" представлені спеціальні очищувачі, призначені для видалення старих фарб і лаків, а також для видалення олій і жирів. Вони чудово підходять для очищення поверхонь перед нанесенням нових шарів фарби або лаку, а також видалення старих забруднень.

У нашому каталозі ви знайдете лише якісні продукти від перевірених виробників, які гарантують безпеку та ефективність використання. Ми пропонуємо широкий вибір розчинників, затверджувачів та очищувачів, здатних задовольнити вимоги найвибагливіших споживачів. Крім того, ми пропонуємо швидку та зручну доставку по всій Україні, що дозволить вам швидко отримати необхідний товар у будь-якому регіоні країни.

Очищувачі є невід'ємною частиною багатьох процесів, пов'язаних із лакофарбовими матеріалами. Вони використовуються для видалення слідів фарби, бруду та інших забруднень з різних поверхонь, таких як метал, дерево, скло та пластик. Очисники можуть бути різних типів та складів, залежно від того, для чого вони будуть використовуватись.

На сайті Nikler.com.ua представлені різні очищувачі, які дозволяють швидко та ефективно очистити поверхні від фарби, іржі, жиру, олій та інших забруднень. В асортименті є як універсальні очищувачі, так і спеціальні, призначені для очищення певних матеріалів.