095-566-34-08
shop.nikler@ukr.net
м. Одеса, вул. Семена Палія, 99Б
Меню

Тунгове масло для деревини Mixon Tung Oil 2.5л

  • Тунгове масло для деревини Mixon Tung Oil 2.5л

Тунгове масло для деревини Mixon Tung Oil - 100% натуральне масло, отримане шляхом обробки насіння горіхів тунгового дерева. Дозволяє отримати декоративний ефект «мокрої деревини». Тунгове масло створює зносостійке матове покриття, безпечне при контакті з їжею. Дерево, просочене тунговим маслом виключно стійке до дії води, спиртовмісних матеріалів і цвілі. Має золотистий відтінок. Не містить хімічних добавок.

Сфера використання:

Масло призначене для обробки виробів і конструкцій з різних порід дерева, які використовуються всередині і зовні приміщень: терас, настилів, містків, сайдингу, дерев'яних підлог і палуб, а також перил, сходів, огорож, стільниць, посуду, обробних дощок, садової та кухонних меблів та ін. Особливо рекомендується для струганной деревини.

Не використовувати для пофарбованих поверхонь, наносити тільки на чисту деревину!

Підготовка поверхні:

Поверхня повинна бути сухою, ретельно очищеною від забруднень, воску, жиру і старих лакофарбових покриттів. Бажано відшліфувати папером з зерном 100-120. Більш тверді сорти деревини, що містять смоли і природні масла, очистити ганчіркою, змоченою в органічному розчиннику.

Нанесення:

Перед застосуванням ретельно перемішати. Наносити за допомогою кисті або безворсовой тканини. При нанесенні перших декількох шарів рекомендується розбавити масло на 50% уайт-спіритом, для останнього шару - розбавляти. Наносити склад рівномірно від краю до краю, уздовж волокон деревини, не допускаючи утворення незахищених ділянок і швів. Після нанесення залишити масло вбиратися в пори деревини на 40-90 хвилин. Якщо після цього 80% поверхні залишається глянсовою, то це означає що деревина наситилася маслом і надлишки необхідно видалити паперовою серветкою.

Рекомендується наносити олію мінімум в два шари. Для пористих порід деревини і виробів використовуваних зовні приміщень - в 3 і більше шарів. Інтервал між шарами не менше 24 годин. Перед початком використання системи необхідно почекати від 7-10 до 15-30 днів, поки масло остаточно вбереться і висохне.

Переваги:

  • Не темніє з часом.
  • Глибоко вбирається в поверхню і захищає її від атмосферних впливів.
  • 100% натуральне масло без добавок.
  • Поверхня безпечна при контакті з їжею.
  • Не містить хімічних добавок.
  • Відмінно захищає від впливу води.

Технічні характеристики:

Витрата: 10-12 м2/л.

Проміжок між шарами: 24 години.

Час повного висихання: 7-21 днів.

Розріджувач: Уайт-спірит.

Упаковка: 2,5 л.

Написати відгук

    Погано           Добре
  • 2000 грн.

  • Модель: 700-01-2
  • Доступність: В наявності
- +