095-566-34-08
shop.nikler@ukr.net
м. Одеса, вул. Семена Палія, 99Б
Меню

NikLer - інтернет магазин фарб, автохімії та інших товарів для догляду за автомобілем і не тільки

Ми вивчаємо та тестуємо безліч фарб, лаків, автохімії та іншої продукції. Проводимо тести у вихідні дні та в обідній час (хоча могли б пити чай та каву з усілякими ласощами). Ведучи такий спосіб життя, ми накопичили достатньо досвіду та відомостей та хочемо поділитися ними. Це означає, що, прийшовши до нас за покупкою, не потрібно продиратися через нетрі сумнівних товарів, вишукуючи щось вартісне. Купуючи будь-який наш товар, можна бути впевненим - це хороший вибір! А оскільки продовжувати шукати та тестувати нові продукти ми не припинимо, то й не пропустимо новинок, вартих уваги. З любов'ю, інтернет-магазин NikLer.


Заощаджуйте з нами - у нас найкращі умови співпраці з постачальниками, що дозволяє нам продавати продукцію за найнижчими цінами.


Здійснюючи покупки на сайті Nikler ви заощаджуєте свій час, який можете витратити на себе або сім'ю - ми робимо відправки в день замовлення, а ви отримуєте товар кур'єром у себе вдома через 1-2 дні.


Ми оперативно інформуємо своїх клієнтів про акції та спеціальні пропозиції.


Ми впевнено можемо гарантувати якість продуктів у нашому онлайн-магазині, тому що працюємо тільки з перевіреними постачальниками і самі тестуємо кожен продукт.


Сподіваємося, що вам сподобається наш інтернет-магазин і ви станете нашим постійним клієнтом.