095-566-34-08
shop.nikler@ukr.net
м. Одеса, вул. Семена Палія, 99Б
Меню

Всесезонний газ у спрей балоні 220 грам Mixon 400мл

  • Всесезонний газ у спрей балоні 220 грам Mixon 400мл

Подовжений балон (підходить для всіх видів плит) із захистом від вибуху.

Опис:

Газ Бутан універсальний – це газ високої якості в одноразовому аерозольному балоні під тиском. Забезпечує стабільне полум'я найвищої якості. Бутан має знижений тиск пари при еквівалентних температурах і підходить для внутрішнього та зовнішнього застосування, простий у використанні в системі запалювання, із зручним вхідним клапаном для газового пальника та зручним адаптером для встановлення у газову каністру. Сумісний з усіма газовими приладами, які оснащені відповідним посадковим цанговим місцем. Підходить для зварювання пальником, ювелірного зварювання, приготування їжі. Спеціальна суміш газу дозволяє використовувати балон без додаткового підігріву паливної суміші. Температура спалаху (запалювання) - 60°С. Температура використання від -20 до + 40°С.

Використання:

Пальник зварювальний; ювелірне зварювання; портативні похідні печі; санітарно-технічні роботи; опалення; м'яка паяння; вуличні грилі; ловля риби; портативні обігрівачі; газові печі-обігрівачі; пересувні кафетерії.

Спосіб застосування:

Балон використовувати відповідно до інструкції з експлуатації газових приладів при температурі від -20°С до +40°С. Перед використанням необхідно зняти ковпачок.

Небезпечно:

Легко займистий газ. Містить газ під тиском – під час нагрівання може вибухнути. Може викликати сонливість та запаморочення. Балон не можна заправляти! Лише для одноразового використання.

Склад:

Ізобутан, бутан, пропан.

Зберігання:

Заборонено зберігання при температурі вище 40°С.

Написати відгук

    Погано           Добре
  • 50 грн.

  • Модель: 777-11-04
  • Доступність: В наявності
- +